Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.
  • Kaucja 0pln
  • Anulacja gratis
  • Brak limitu KM
  • Gwarancja najlepszych cen

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczenie samochodu w Warszawie jest świetnym pomysłem szczególnie wtedy, gdy potrzebujemy przemieszczać się z Lotniska Chopina czy Lotniska Modlin, ale także wtedy, kiedy chcemy przedostać ze skrajnych, daleko położonych od siebie punktów na mapie. Wypożyczalnia samochodów Warszawa Flex Rent a Car to gwarancja najwyższej jakości usług oraz jasnych warunków najmu samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin

Wypożyczalnia samochodów w Modlinie to bardzo często najwygodniejsze rozwiązanie, ze względu na dalekie położenie od stolicy.

Lotnisko Modlin

Lotnisko Modlin jest drugim lotniskiem w aglomeracji warszawskiej. Modlin Airport położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim, ok. 36 km od centrum Warszawy, a dojazd do lotniska nie należy do najprostszych. Bardzo często wypożyczenie samochodu na Lotnisku Modlin to najlepsze rozwiązanie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Okęcie

Wybranie odpowiedniej wypożyczalni samochodów na Lotnisku Chopina, tak samo jak w przypadku Lotniska Modlin, może okazać się trudnym zadaniem. Wiele wypożyczalni aut ukrywa pewne koszty, informując o nich dopiero przy odbiorze pojazdu. Jeżeli pragniesz dokładnie zaplanować budżet swojej podróży czy wakacji, warto jest skorzystać z pomocy Flex Rent a Car.

Firma Flex Rent a Car – zawsze fair – charakteryzuje się zawsze pełną informacją dotyczącą nie tylko opłat, ale także warunków najmu. Flex Rent a Car dokładnie sprawdza partnerskie wypożyczalnie samochodów i kontroluje je tak, aby wszystkie traktowały czas i pieniądze klienta z szacunkiem. Wypożycz auto najtaniej, unikając nieprzyjemnych niespodzianek w postaci dodatkowych, ukrytych kosztów.

Lotnisko Okęcie – Chopina

Lotnisko Chopina, znane za granicami państwa także jako Chopin Airport, to największe polskie lotnisko, przede wszystkim ze względu liczbę odprawianych pasażerów każdego roku.  Położenie Lotniska Chopina to ok. 8 km od centrum miasta.

Warszawa

Warszawa, stolica Polski, jednocześnie największe miasto w kraju, zarówno ze względu na powierzchnię jak i liczbę ludności. Miasto położone jest w środkowo – wschodniej części państwa, nad rzeką Wisłą. Co ciekawe, Warszawa jest wyjątkowa także pod względem ustroju, który określany jest odrębną ustawą. Jest to jedyny taki przypadek w Polsce. Liczba ludności zanotowana na początku 2017 roku to ok. 1 753 977, a powierzchnia to aż 517,24 km². Warszawa to bardzo ważny ośrodek zarówno kulturalny, naukowy, polityczny jak i gospodarczy. Siedziba Prezydenta, Sejm, Senat, Rada Ministrów, Narodowy Bank Polski, liczne uniwersytety, teatry, muzea, zabytki – wszystko to sprawia, że Warszawa jest strategicznym miejscem na mapie Polski. Warszawa to także mocno rozbudowany węzeł komunikacyjny międzymiastowy, a także międzynarodowy. To jedyne miasto w Polsce mogące pochwalić się dwiema liniami metra i dwoma, sprawnie funkcjonującymi lotniskami (Lotnisko Chopina, Lotnisko Modlin).

Wypożyczalnia samochodów Warszawa alternatywą dla komunikacji miejskiej

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, w skrócie ZTM Warszawa, to najmocniej rozwinięta tego typu jednostka w Polsce. System transportu składa się z linii tramwajowych, autobusowych, SKM – Szybkiej Kolei Miejskiej, a także metra, które cały czas jest w rozbudowie, powiększając swój zakres.