Wybierz miejsce wynajmu
Wybierz miejsce zwrotu
Wybierz godzinę wynajmu Wybierz datę wynajmu
Wybierz godzinę zwrotu Wybierz datę wynajmu

* Wypożyczalnie samochodów, mogą wymagać dodatkowej opłaty od kierowców poniżej 25 roku życia oraz powyżej 69. Prosimy sprawdzić warunki umowy.

Nie można wypożyczyć samochodu wcześniej niż aktualna godzina. Data/Godzina zwrotu musi być późniejsza niż odbioru. Nieprawidłowy zakres dat. Wystąpił błąd. Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Aby wynająć samochód z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny skontaktuj się z naszym biurem.

  Wypożyczalnia samochodów lotnisko Rębiechowo

  flexrent.pl to przede wszystkim uczciwa wypożyczalnia samochodów. Rębiechowo to część Gdańska, które jest wyjątkowo pięknym miastem. Zwiedzaj je bez ograniczeń! Pragnąc traktować czas i pieniądze klienta z szacunkiem, wszystkie informacje dotyczące warunków umowy przedstawiamy przed wypożyczeniem  samochodu.

  Flex Rent a Car – po prostu zawsze fair. Zapewnij sobie wypożyczenie samochodu unikając jakichkolwiek niespodzianek. Posiadamy oddział także na Lotnisku Gdańsk.

  Jeżeli interesuje Cię wypożyczalnia samochodów Gdańsk, która jasno przedstawi Ci swoje warunki, nie kryjąc dodatkowych kosztów do ostatniej chwili, Flex Rent a Car jest stworzona właśnie dla Ciebie. Wypożyczenie auta to zawsze pełna informacja, bez zaskoczeń.

  Możesz odnaleźć nas także na innych lotniskach, takich jak Lotnisko Chopina, Lotnisko Modlin czy Lotnisko Balice. Sprawdź, jak działa nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk!

  Miasto Gdańsk

  Gdańsk to miasto mocno wysunięte na północ kraju, leżące tuż przy Morzu Bałtyckim. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, ze względu na połączenie miejskiej aglomeracji z życiem kulturalnym i turystycznym. Gdańsk słynie także z dużego portu handlowego oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Zobacz, czym charakteryzuje się to miasto, oraz jak działa wypożyczalnia samochodów Gdańsk.

  Dane statystyczne
  Data założenia: 1263 r.
  Powierzchnia: 261,96
  Ludność: 463,754 (dane z roku 2016)

  Lotnisko Gdańsk a wypożyczalnia samochodów Rębiechowo

  Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to międzynarodowy port lotniczy, który znany jest także jako Lotnisko Rębiechowo.

  Lotnisko Gdańsk mieści się ok. 10 km zarówno od centrum Gdańska jak i Sopotu. Dojazd z centrum Gdyni to ok. 23 km. Położenie Lotniska Gdańsk jest wyjątkowo korzystne ze względu na mieszczącą się opodal obwodnicę trójmiejską. Co istotne, Lotnisko Gdańsk to lotnisko zapasowe najbardziej obleganego Lotniska Chopina w Warszawie.

  Lotnisko im. Lecha Wałęsy jest 3. najczęściej odwiedzanym lotniskiem. Jedynie Lotnisko Chopina oraz Lotnisko Balice znajdują się przed Lotniskiem Gdańska pod względem wielkości ruchu.

  Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.

  Port Lotniczy Gdańsk to aż ok. 2,5 miliona mieszkańców w promieniu 100 km. Do największych przewoźników z roku 2016 należą między innymi takie linie jak: Wizz Air, Ryanair, Polskie Linie Lotnicze LOT, Lufthansa czy SAS. Najpopularniejsze trasy to Londyn, Warszawa, Oslo, Sztokholm i Monachium.

  Lotnisko Gdańsk to aż ok. 50 połączeń rejsowych krajowych, europejskich a także czarterowych. Liczba połączeń stale rośnie.