PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wypożyczalnia samochodów Modlin – tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga!

Wypożyczalnia samochodów Modlin – to temat znany większości osób, które miały już do czynienia z tym lotniskiem. Modlin to miejsce, które umożliwia wyprawy w naprawdę atrakcyjne, dalekie miejsca, za bardzo przystępne ceny. Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga – oczywiście! Port Lotniczy Modlin otwiera nam okno na świat. Jest tylko jedna, drobna wada, która potrafi pokrzyżować plany niejednemu turyście. Co to takiego? Przekonajmy się.

Wypożyczalnia samochodów Modlin

 

Wypożyczalnia samochodów Modlin – dlaczego w Modlinie nie jest tak łatwo?

Port Lotniczy Modlin Warszawa położony jest w Nowym Dworze Mazowieckim. Lokalizuje się go ok.35 kilometrów od granic śródmieścia Warszawy. Lotnisko Modlin znane jest z obsługi tanich linii lotniczych, z lotami rejsowymi krótkiego i średniego zasięgu.  Niestety, lotnisko to znane jest z dość trudnego dotarciem na jego teren. Planuje się połączenie kolejowe, które zdecydowanie ułatwiłoby przemieszczanie się pasażerom. Obecnie, wypożyczalnia samochodów Modlin to najlepsza alternatywa na poruszanie się w obrębie lotniska, Warszawy jak również innych miast.

Wynajem samochodów Modlin  – podróż bez problemów

Jak już wspomnieliśmy, korzystanie z usług lotniska Modlin jest zdecydowanie opłacalne, ze względu na stosunkowo niskie koszty biletów. Z drugiej strony, dojazd na lotnisko staje się często prawdziwą przygodą, na którą większość osób nie ma ani czasu ani ochoty. Oczekiwanie z walizkami na nadciągający bus, w którym nie zawsze wystarcza miejsca dla wszystkich, to dość mało atrakcyjna wizja. Wynajem samochodów Modlin staje się alternatywą, która nie tylko pozwala zaoszczędzić nam czas, ale podnosi także komfort całej podróży.

Czy wynajem samochodów Modlin jest dla mnie?

Wynajem samochodu Modlin jest tematem przede wszystkim dla wszystkich podróżujących, którzy cenią sobie swobodne i komfortowe przemieszczanie się z nawet najdalszych zakątków. Jeżeli Twój grafik jest napięty, lub po prostu nie chcesz tracić czasu i energii na oczekiwanie na transport publiczny, który bardzo ogranicza możliwości podróżujących, zdecyduj się na wynajem samochodu. Modlin położony jest bardzo daleko od centrum Warszawy, a sam dojazd na lotnisko oraz wydostanie się z niego może okazać się naprawdę problemowe.

wynajem aut na lotnisku Modlin

 

Flex Rent Modlin

Nasze wypożyczalnie dostępne są w całej Polsce, we wszystkich znaczących miastach oraz lotniskach.

Wśród miast wypożyczalnia samochodów Modlin Flex Rent znajduje się także:

Wśród lotnisk znajdą nas Państwo wypożyczalnia samochodów Modlin Flex Rent między innymi: