PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wypożyczalnia samochodów Kraków – nie tylko na Wawel!

 

Dlaczego wypożyczalnia samochodów Kraków? Kraków to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Przede wszystkim znany jest ze swojej królewskiej historii. Niegdyś stolica Polski, Kraków przepełniony jest zabytkową architekturą, placówkami kulturowymi, pomnikami i śladami historii. Nic więc dziwnego, że Kraków każdego roku przyciąga ogromne ilości turystów z całego świata. Wypożyczalnia samochodów Kraków to temat, który ciężko pominąć, planując ciekawe wycieczki po tym wyjątkowym mieście. Szczególnie wtedy, kiedy podróżujemy w większym gronie. Pamiętajmy, Kraków to nie tylko Wawel! Miasto całe emanuje zabytkami. Wypożyczalnia samochodów Kraków może sprawić, że nasza wędrówka będzie jeszcze prostsza i bardziej efektywna!

 

Wypożyczalnia samochodów Kraków Flex Rent a Car

 

Wypożyczalnia samochodów Kraków dla weekendowych turystów

Jeżeli wybieramy się do Krakowa na weekend, czy to zwykły czy długi, ograniczeni jesteśmy przede wszystkim czasem. Oczywiście, Kraków pomimo braku metra posiada dość dobrze rozwinięty system komunikacji miejskiej. Połączenia tramwajowe i autobusowe nie należą jednak do najszybszych, a mogą się one wydawać nieco skomplikowane osobom, które nie są stałymi bywalcami Krakowa.

 

Wynajem samochodów Kraków – czy tylko dla zwiedzających?

Wynajem samochodów Kraków to temat szczególnie gorący dla wszystkich tych, którzy korzystając z usług lotniska Balice. Jest to port lotniczy położony stosunkowo daleko od centrum miasta. Najlepszy dojazd na lotnisko Balice odbywa się za pomocą pociągu. Jeżeli planujemy podróż z dużym bagażem, podróżujemy w większym gronie, lub mamy ograniczony czas, wynajem samochodu Kraków staje się dla nas idealną odpowiedzią.

 

Flex Rent a Car Krakow Airport – podróż dookoła świata

Flex Rent Krakow to miejsce, w którym możesz opowiedzieć nam o swoich planach i potrzebach, a my zajmiemy się dopasowaniem idealnych warunków współpracy. Kontrolujemy wypożyczalnie partnerskie tak, aby jakość ich usług była na najwyższym poziomie. Flex Rent Krakow – zawsze fair – szanujemy czas i pieniądze naszych klientów.

 

Rent a car Kraków airport - wypożyczalnia samochodów

 

Poza Krakowem, wypożyczalnia samochodów Flex Rent działa w takich miejscach jak:

Wśród polskich lotnisk, szukaj wypożyczalni samochodów Flex rent między innymi w: