PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk – samochodem wzdłuż Bałtyku?

 

 

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk ” – co mamy na myśli kiedy słyszymy to hasło? Wakacyjne podróże z rodziną? Jazdę bez planu wprost przed siebie? Wynajem samochodu w Gdańsku wciąż jest tematem mało popularnym. Mimo to, można zauważyć coraz większe zainteresowanie takim sposobem podróżowania, zarówno wśród Polaków jak i turystów zagranicznych. Przekonajmy się, dlaczego wypożyczalnia samochodów Gdańsk jest miejscem coraz chętniej wykorzystywanym oraz co zrobić, by nasz pobyt nad morzem był jeszcze ciekawszy!

 

wypożyczalnia samochodów Gdańsk dlaczego warto

 

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk dla głodnych wrażeń

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk to tak naprawdę różnorodność możliwości. Wynajem samochodu w Gdańsku, tak jak w większości polskich czy zagranicznych miast, daje nam przede wszystkim ogromną swobodę działania i sprawne przemieszczanie się, niezależnie od ilości bagaży czy godzin, w jakich potrzebujemy podróżować. Komunikacja miejska ogranicza nas czasowo, a także przestrzennie. Jest to szczególnie ważne w przypadku Gdańska i innych nadmorskich miejscowości, gdzie transport publiczny ogranicza się raczej do zabudowanej części terenu. Jak możemy się domyślać, to poza najbardziej zaludnionymi strefami kryją się najciekawsze zakątki.

Po co mi wynajem samochodu w Gdańsku?

Zanim rozwiniemy temat wynajmu samochodu w Gdańsku, musimy zauważyć, że Gdańsk to bardzo specyficzne, wyjątkowe miasto. To połączenie nadmorskiego kurortu, z prężnie rozwijającym się gospodarczo miastem, którego poziom życia konkuruje z największymi miastami w Polsce. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk umożliwia wygodne przemieszczanie się po centrum Gdańska, gdzie możemy cieszyć się architekturą i zabytkami starego miasta. Możemy także wybrać się nieco dalej, poszukując dziewiczych plaż i szlaków.

 

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk oferta dla każdego

 

Wynajem samochodów Gdańsk oczami turysty

Pamiętajmy także o niezwykłym położeniu Gdańska na mapie Polski. To piękne miasto, wraz z Sopotem i Gdynią tworzą słynne Trójmiasto. Wypożyczając samochód umożliwiamy sobie jednocześnie komfortowe podróżowanie do wszystkich tych miast, nie tracąc dodatkowego czasu i energii na korzystanie z transportu publicznego.

Flex Rent z lotniska nad morze

Flex Rent Gdansk to firma, która przede wszystkim zajmuje się tym, aby wszystkie wypożyczalnie partnerskie działały na jasnych i klarowanych warunkach. Stawiamy na szacunek do czasu i pieniędzy klienta.

 

Wypożyczalnia samochodów Flex Rent, dostępna jest także w takich miejscach jak:

Wśród polskich lotniskach, wypożyczalnia samochodów Flex Rent znajdziesz między innymi w: