PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

Radom pokona lotnisko Warszawa-Modlin?

Polacy coraz głośniej dyskutują na temat zmian planowanych w niedalekiej przyszłości, związanych z ważnymi innowacjami logistyczno-transportowo–turystycznymi. Dlaczego w kraju zaczęło wrzeć od domysłów i oskarżeń? Skąd to poruszenie? Sprawa dotyczy pozycji lotniska Radom vs. lotnisko Warszawa-Modlin.

Odpowiedzią jest niepokój, jaki dostarczają nowe plany państwa. Okazuje się, że ogromne sumy mają być inwestowane w rozwój lotniska Radom, co jednocześnie godzić ma w funkcjonowanie lotniska Warszawa-Modlin.

 

Lotnisko Modlin w przyszłości

Pozycja lotniska Radom kontra Lotniska Modlin

 

Dlaczego lotnisko Warszawa-Modlin nagle wyszło z łask?

Obecne władze przeprowadzają wiele badań, sprawdzając potencjał lotniska Modlin oraz lotniska w Radomiu. W grę wchodzi wiele różnych czynników. Jak wskazują doniesienia ostatnich dni, gęstość zaludnienia Warszawy jest większa po stronie bliższej Radomia. Jest to jednak jeden z wielu argumentów przemawiających na korzyść stosunkowo nowo lotniska w Radomiu.

 

Co różni lotnisko Warszawa-Modlin od lotniska Radom?  

Rozważając temat funkcjonowania lotniska Modlin, warto jest przypomnieć sobie jak trudny jest w tym momencie dojazd do portu. Nie istnieje żadne bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawy. Jak się okazuje, obecne linie kolejowe prowadzące ze stolicy do Radomia, wymagają niewielkich zmian, by móc stworzyć wygodne i szybkie połączenie. W ten sposób państwo oszczędza ogromne pieniądze, które inwestować można w rozwój samego lotniska.

W tym momencie każdy kto potrzebuje szybko i sprawnie przetransportować się na lotnisko w Nowym Dworze Mazowieckim, musi zainteresować się tematem wypożyczalnia samochodów Lotnisko Modlin. Transport publiczny pozostawia wiele do życzenia.

 

W grę wchodzi likwidacja lotniska Chopina

Pamiętajmy także o planach likwidacji lotniska Chopina. Wiadomość ta wstrząsnęła całym krajem. Plan zamknięcia ruchu cywilnego przypada wstępnie na rok 2027. Wszystkie te zmiany wymagają miesięcy analiz, badań i sprawnych przewidywań. Czy Radom pokona lotnisko Warszawa-Modlin? Dowiemy się z czasem.

Sprawdź oferty na wynajem samochodu:
wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopin