PROMO
%

Otrzymujesz 5% zniżki na wypożyczenie auta!

Podaj poniższy kod rabatowy podczas składania zamówienia:

100 nowych argumentów za Flex Rent

smart_forfour

Flex Rent to lider wśród wypożyczalni samochodów, który prężnie działa na 12 polskich lotniskach i oferuje swoje usługi w 16 miastach w Polsce. Ostatnio flotę zasiliło 100 nowych samochodów marki Smart Forfour, co sprawia, że wynajem samochodów będzie jeszcze szybszy, a sama jazda jeszcze bardziej komfortowa.

Flext Rent –  wyłącznie fair play

Flex rent to wypożyczalnia samochodów, która na pierwszym miejscu stawia uczciwość i zawsze gra fair proponując klientom jasne i przejrzyste procedury wynajmu samochodów. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów, które często znajdziemy u innych firm z branży car rental. Wszystkie zasady odnośnie wynajmu są wyraźnie określone na stronie internetowej. Dzięki sprawnie działającej wyszukiwarce internetowej można sprawdzić dostępność samochodów na wybranym lotnisku, zarezerwować pojazd, jak również skorzystać z korzystnych rabatów. Proces wynajmu samochodów jest więc taki jak jazda oferowanymi przez Flex Rent – wygodny i przyjemny. Korzystając z naszych usług unikniemy chaosu, z którymi często wypożyczalnia samochodów się kojarzy.

Wynajem Smart Forfour – 100 nowych samochodów w naszej flocie!

W ostatnim czasie flota Flex Rent powiększyła się o 100 nowych aut – są to komfortowe Smarty Forfour. To wyjątkowe samochody, które posiadają typowe cechy Smarta takie jak mały rozmiar, niewielka średnica zawracania i doskonałe przystosowanie do jazdy miejskiej. Przy tym są one 4-drzwiowe i dzięki pojemności określonej na 975 litrów mogą z powodzeniem pomieścić 4 osoby wraz z bagażami. Jest to model ekonomiczny, który daje przyjemność i komfort jazdy zarówno prowadzącemu, jak i pasażerom. Jedną z wielu zalet samochodu jest panoramiczny dach, który wpuszcza światło do wnętrza i daje wrażenie przestronności jednocześnie chroniąc pasażerów przed szkodliwymi promieniami UV. 100 nowych egzemplarzy tego wyjątkowego modelu sprawia, że wynajem samochodów w Flex Rent będzie przebiegało jeszcze sprawniej niż do tej pory! Samochody Smart na wynajem idealnie sprawdzą się w warunkach miejskich i będą dobrym rozwiązaniem również na nieco dłuższych trasach.

Podróżuj jeszcze wygodniej z największych portów lotniczych w Polsce

Samochody Smart Forfour, które dołączyły do floty wypożyczalni samochodów Flex Rent sprawią, że wynajem samochodów na lotniskach będzie procesem jeszcze szybszym i sprawniejszym niż do tej pory! Flex Rent aktywnie działa na 12 polskich lotniskach, wśród których są największe porty w Polsce: Lotnisko Chopina w Warszawie, Lotnisko Modlin, Kraków-Balice czy Wrocław-Strachowice. Zwiększenie ilości samochodów we flocie jest również odpowiedzią na stale rosnącą liczbę pasażerów, którzy szukają dogodnego transportu z lotniska do miasta. Zamiast korzystać z przypadkowych ofert rent a car w terminalach, warto zaplanować wynajem samochodu w wyprzedzeniem i skorzystać z oferty Flex Rent, która nie zawiera żadnych ukrytych kosztów i poszerza swoją ofertę o samochody Smart na wynajem!

Nowe Smarty Forfour – 100 nowych propozycji dla klientów

Dziękujemy klientom, którzy zaufali ofercie Flex Rent i z którymi na co dzień spotykamy się przy stanowiskach wypożyczalni samochodów na terminalach polskich lotnisk. To właśnie dla Państwa rozszerzamy ofertę wypożyczalni samochodów o nowe modele Smarta na wynajem. Dzięki nim prezentujemy 100 nowych argumentów, które przemawiają za tym, że warto skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów Flex Rent. Bezpieczeństwo i komfort pasażerów są naszym priorytetem!